Kontaktid

Seoses koroonaviiruse levikuga Eestis peame väga oluliseks vähendada kontakte inimeste vahel. Meie esindused on küll avatud, kuid võimalusel palume päringud ja tellimused saata meili teel.

 

Marika Ustav
Tallinna müügiosakond - üldmüük
tel. 668 8688
marika@proplastik.ee

 

Siim Kukk
Tallinna müügiosakond - üldmüük
tel. 50 71 043
siim@proplastik.ee

 

Indrek Viron
Tallinna müügiosakond - üldmüük
tel. 56 910 990
indrek@proplastik.ee

 

Tarmo Heinamägi
Tallinna müügiosakond
Reklaamkilede üldmüük
tel. 53 333 251
tarmo@proplastik.ee

 

Martin Mänd
Tootejuht
ACP, PMMA, a-PET, PET-g

tel. 668 8690
martin@proplastik.ee

 

Veiko Jurkatamm
Tootejuht:
ehitusplastid, Makrolon
tel. 668 8680
veiko@proplastik.ee

 

Mati Siitam
Tootejuht:
bannerid ja tekstiilid, Kapa, Viscom
tel. 668 8687
mati@proplastik.ee

 

Tõnu Maasikas
Tootejuht:
insener- ja tööstusplastid
tel. 668 8682
tonu@proplastik.ee

 

Alari Sadrak
Tootejuht:
alumiiniumlehed ja -profiilid
tel. 668 8681
alari@proplastik.ee

 

Erkki Sisask
Tartu müügiosakond
tel. 730 0340
erkki@proplastik.ee

 

Mairo Nurmela
Tartu müügiosakond
tel. 5132442
Mairo@proplastik.ee

 

Ingrid Kaha
raamatupidaja
tel. 668 8685
raamat@proplastik.ee

 


SAADA KIRI

PROPLASTIK OÜ

Piirimäe tn. 4
Saku vald
76406 Harju MK
Tänassilma tehnopark
tel. 668 8688

E - N 8:30 - 17:00 R 8:30 - 16:00
Kauba väljastamine E - N 9:00 - 16.30 | R 9:00 - 15:30


TARTU

Ringtee 35b
51013 Tartu
tel. 730 0340

E - R 8:30 - 16:30

logo-menu