Ettevõttest

Missioon

Me oleme Eesti suurim ettevõte oma valdkonnas. Me soovime säilitada oma turuliidri positsiooni, pakkudes vaid parimaid tooteid ja teenuseid. Klienditeenindus on selle loomulik osa! Meie eesmärk on muutuda toote kesksuselt pigem teeninduskeskseks ettevõtteks!

Kvaliteet

Et säilitada meie tegevuses võistlematut kvaliteeti, nõuab meilt täielikku pühendumist kvaliteedi kindlustamisel. Me pakume oma klientidele vaid tooteid ja teenuseid, mis on kõrge kvaliteediga. Me oleme orienteeritud täielikule pühendumusele ja teenindusele – täiustades pidevalt oma tootevalikut ning tööprotsesse.

Meil ei ole kunagi aega teha asju kaks korda – sestap teeme juba esimesel korral asjad korralikult. Me tahame olla usaldusväärsed – kõiki meie tooteid saadab pikaajaline garantii! Aastatepikkune kogemus lubab meil seda teha!

Kliendid

Me soovime, et meie kliendid tuleksid ja jääksid meiega, sestap oleme avatud dialoogile meie klientidega. Me töötame lähestikku oma klientidega, varustamaks neid täpselt selliste toodetega, mida nad vajavad ning nõuavad – kuhu iganes ja millal iganes nad seda soovivad! Me oleme töötanud kõvasti, et ehitada üles kõrge reputatsioon täiusliku teeninduse osas.

Me ei anna lubadusi, millest me ei suuda kinni pidada – ja me täidame need. Me töötame selle nimel, et klient lahkuks meie juurest tundega, et teda on väärtustatud ning ta teab, et me oleme olemas tema jaoks alati ning ka pärast ostu! Me pakume tehnilist konsultatsioonil, püüame olla paindlikud ning võimalusel ennetame probleeme.

Me tervitame oma klientide kommentaare, küsimusi ja tagasisidet meie klienditeeninduse osas!

Partnerid

Saavutamaks kliendi väärtuse kasvu läbi meie poolt pakutavate toodete kasutamise, peame me saavutama sama oma partneritega – kvaliteetsed tooted, kõrge teenindus, garantii jne. Me ei suudaks seda ilma oma partneriteta. Seepärast valime me oma partnereid hoolikalt.

Meie partnerite osa meie poolt pakutavas on väga oluline. Töötades vaid parimate koostööpartneritega üle maailma, tagame, et meie kliendid naudivad kõrget kvaliteeti ja teenindust. Alusidee Proplastiku partnerluse kontseptsioonile on luua võidan-võidan olukord kõikidele osapooltele – saavutamaks uusi ärivõimalusi ja suurenevat brändiväärtust.

Arendus

Me oleme teadlikud muutuste vajalikkusest – püüame jälgida maailmas levivaid trende ja pidada sammu klientide muutuvate vajadustega. Meie koostööpartnerid näevad tublisti vaeva, et saavutada üha uusi ja uusi tehnoloogilisi lahendusi uute toodete väljatöötamisel lähtuvalt turu nõudlusest ja vajadusest. Meie õpime neilt ning toome selle teieni – oleme väga paindlikud…

logo-menu